Ráno sa zobudím, pozriem do zrkadla a tu končí každá sranda

Autor: Dávid Králik | 26.7.2012 o 12:21 | Karma článku: 6,58 | Prečítané:  1514x

Okrem aktivít so študentmi stredných a vysokých škôl mám v rámci KomPraxu za úlohu zabezpečiť súťaž krátkych videí. Všetko by bolo v pohode, len tá téma... „Prínos neformálneho vzdelávania v práci s mládežou“. Akože total metal brutal lákavé pre všetkých mladých :((( Je ráno, pozerám na strapatého a zarasteného chlapa v zrkadle a netuším, ako začať. Tak snáď rannou hygienou.

V súťaži krátkych videí ide v princípe o akúsi reklamu tomu, prečo by mali byť mladí ľudia aktívni už počas svojich študentských rokov. Ide o to, že ak niekto už počas štúdia organizuje rozličné akcie a podujatia, získa príležitosť osvojiť si praktické zručnosti, ktoré sa mu môžu hodiť v budúcom zamestnaní. Vo videách teda môže ísť o motivovanie k takýmto aktivitám, alebo priblíženie toho, čo všetko sa človek počas týchto aktivít môže naučiť, čo všetko môže získať.

A dosť! Kecám a nič z toho. Vždy som bol za praktické ukážky, takže tutohľa jedna, ktorá vznikla ráno, tesne potom, čo som sa s hrôzou pozrel do zrkadla :) Podľa mňa by mohla hovoriť o tom, že môj život je v mojich rukách a tiež o tom, že to, kým sa stanem v budúcnosti, závisí vo veľkej miere od vecí, ktoré robím dnes.

Ak by ste sa chceli zapojiť do súťaže, click, kuk, kamera, strih a ideeeeeeš :)

 

Ps: V blízkej budúcnosti sa pokúsim aj o ďalšie ukážky, nech je to pestrejšie. Ak máte pocit, že som vás chcel touto poznámkou vystrašiť, tak sa nemýlite :)

Pps: To o strašení v prvom "Ps-ku" bola samozrejme hlúposť :)

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Dokonalosť bokom, treba sa dohovoriť - Fenomén bratislavskej viacjazyčnosti

Či človek prežije - vojnu, koncentračný tábor, vyhnanstvo -, záviselo často aj od toho, či ovláda jazyk, hovorí Jozef Tancer, autor knihy Rozviazané jazyky

EKONOMIKA

Daň z nehnuteľností narástla. Kde ľudia platia najviac?

V Novom Meste nad Váhom zaplatia ľudia na daniach až o 330 percent viac ako vlani.

KULTÚRA

Pixar nikdy nedobehneme, ale máme iné prednosti, hovorí autorka Lichožrútov

Drž sa ľudí, ale drž sa od nich ďalej! Pravidlo jeden pre ponožkožrúta.


Už ste čítali?