Dream team: Ak bude treba, robte to ako tie opice!

Autor: Dávid Králik | 22.8.2012 o 0:59 | Karma článku: 10,09 | Prečítané:  1021x

Môžem sa mýliť, ako koniec - koncov každý, no tak nejako cítim, že prvým krokom, ktorý môžeme a musíme spraviť, je vytvorenie tímu snov. Alebo ak chcete: Vytvorme dream team!

Milí rodičia, milí učitelia,

po mojich predchádzajúcich blogoch mám taký zvláštny pocit. Pocit, že vlastne všetci, rodičia aj učitelia, chceme to isté (možno aj deti, len o tom zatiaľ ešte nevedia :). A čo to chceme?

 

Chceme KVALITNÉ ŠKOLSTVO pre NAŠE DETI/ŽIAKOV.

 

Ako prvý krok, navrhujem...

UDOBRIME SA!

 

Je celkom jedno, ako sa nám to podarí. Ja som minule písal o "mojom dream učiteľovi" a následne o "dream rodičovi", medzi ktorými by to mohlo celkom dobre fungovať (vlastne, aby som bol úprimný, ono to tak fungovalo, keď som (m)učil, ale aj keď som už ne(m)učil :). Ale vaše predstavy môžu byť celkom odlišné a vôbec tu nejde o nejaké zavedenie pravidiel, takto to mistr Králik povedal a takto to teda bude ;) Pokojne voľte iné formy, ktoré vám budú bližšie. Vyrazte spolu do lesa, kalokagathiujte, spoločne (m)učte, nájdite časopriestor na čaj (čiže čajopriestor ;), kde budete spoločne hľadať  cestu, ako ďalej v prospech dieťaťa, alebo pre mňa za mňa, robte to ako tie opice z obrázku:

 

A=učiteľ, B=rodič, C=ktokoľvek ;)

zmierenie.JPG

(Fotografia z bratislavskej ZOO)

 

Ale nech už zvolíte akúkoľvek formu s akýmkoľvek obsahom, nezabudnite, že to hlavné, vždy a za každých okolností, sú NAŠE DETI...

adios

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Kto dal policajtom indície o uplácaní poslancov z Gorily?

O úplatkoch pred policajtmi rozhovorila pravdepodobne Zuzana Martináková, ale iba mimo záznam. Na oficiálnom výsluchu podozrenia nepotvrdila.

TECH

Štyri tipy ako míňať menej dát na iPhonoch

Ak vždy príliš skoro prečerpáte mesačný limit dát, vyskúšajte niektorú z týchto rád.


Už ste čítali?