Je Energetické Centrum a.s.poň trochu chlap?

Autor: Dávid Králik | 7.9.2012 o 9:00 | (upravené 7.9.2012 o 10:08) Karma článku: 14,18 | Prečítané:  3172x

Vážený zákazník, informujeme Vás, že k dnešnému dňu evidujeme po splatnosti nasledujúce neuhradené záväzky v celkovej výške 156 Eur... ...bla, bla, bla... ...Zároveň si Vás dovoľujeme upozorniť, že v prípade neuhradenia Vašich záväzkov sa vystavujete riziku prerušenia poskytovania našich služieb a vymáhania pohľadávky treťou stranou (toto bolo hrubou kurzívou). ...bla, bla, bla... V Bratislave...

Vážené Energetické Centrum a.s.,

v januári prišiel tvoj zamestnanec a ponúkol nám výhodnejšiu elektrinu a plyn (asi s 10% úsporou). Vo februári sme ti volali, že chceme platby riešiť cez SIPO. Nadiktovali sme ti všetky potrebné údaje a ubezpečilo si nás, že je všetko vybavené a z našej strany stačí už len zrušiť v sporiteľni pôvodný trvalý príkaz. Tvrdilo si totiž, že si budeš od júla sťahovať platby cez SIPO samo.

V júni, júli a augste (naposledy 2.8) sme ti volali a urgovali ťa, nakoľko nám cez SIPO nebolo strhávané nič a nechodili nám ani žiadne zloženky. Prišiel iba rozpis platieb, takže šanca reálne platby uhradiť bola nulová. Počas všetkých tých telefonátov si nás ubezpečovalo, že uuuuuuž to bude v poriadku a platbu si stiahneš, ako bolo dohodnuté. Lenže namiesto toho, aby to bolo v poriadku, posielaš nám upomienku a vyhrážaš sa, že ak nezaplatíme, budeš zlé... Toto sa robí v slušných spoločnostiach?

Platbu sme uhradili hneď po obdržaní upomienky s fakturačnými údajmi, takže v tejto chvíli už reálne všetko v poriadku je..

Vlastne nie je! Urobilo si z nás svojou lajdáckosťou a neserióznosťou neplatičov! Prepáč, ale to nie je v poriadku, preto, ak si čo len trochu chlap, očakávam od teba a tvojich zamestnancov písomné ospravedlnenie za vzniknuté pochybenie, ktoré BOLO NA TVOJEJ STRANE!

Adios

Tvoj, nie veľmi spokojný zákazník

 

Ps: V  pondelok 3.9.2012 som ti volal a dal možnosť, aby si sa k veci vyjadrilo. Veď vieš, aby nešlo len a len o pohľad z našej strany. Vypýtalo si si moje číslo a rozlúčili sme sa s tým, že v prípade záujmu mi do piatku zavoláš svoje stanovisko. Nezavolalo si, a tak je tu len môj pohľad. Ale chcem byť férový, takže ti ponúkam, že aj dodatočne pridám, ak sa vyjadríš. (Ten pondeľňajší hovor mám samozrejme s tvojim vedomím nahratý, veď vieš, upozornil som ťa na nahrávanie hneď na začiatku, aby sme sa vyhli nedorozumeniam :)

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Dokonalosť bokom, treba sa dohovoriť - Fenomén bratislavskej viacjazyčnosti

Či človek prežije - vojnu, koncentračný tábor, vyhnanstvo -, záviselo často aj od toho, či ovláda jazyk, hovorí Jozef Tancer, autor knihy Rozviazané jazyky

EKONOMIKA

Daň z nehnuteľností narástla. Kde ľudia platia najviac?

V Novom Meste nad Váhom zaplatia ľudia na daniach až o 330 percent viac ako vlani.

KULTÚRA

Pixar nikdy nedobehneme, ale máme iné prednosti, hovorí autorka Lichožrútov

Drž sa ľudí, ale drž sa od nich ďalej! Pravidlo jeden pre ponožkožrúta.


Už ste čítali?