rande

Autor: Dávid Králik | 25.4.2013 o 19:39 | (upravené 25.4.2013 o 21:53) Karma článku: 11,99 | Prečítané:  3014x

Rozišli sme sa. Nepýtajte sa ma na dôvody. Keď sa dvaja rozchádzajú, ich pohľad sa často líši, preto myslím, že akákoľvek snaha o objektívne zdôvodnenie by bolo z mojej strany len plytvaním času. Som šťastne ženatý, to áno, ale chýbala mi, tak som jej napísal a požiadal o stretnutie. Prijala. Trochu sa mi najskôr triasli ruky a postrádal som aj svoju niekdajšiu istotu, ktorou som v minulosti tak veľmi oplýval...ale i tak to bolo krásne...neuveriteľne krásne!

Pred časom som tu, na sme.blogu napísal oznam, že nakoľko zatiaľ nemám kde blbnúť, hľadám školu na nezáväzný flirt. Nuž, našiel som. A ako to dopadlo?

...

Na úvod trochu dobrodružnej slovenčiny. Prďoláci dostali zašifrované odkazy, kde museli najskôr identifikovať všetky podstatné mená a následne vyhľadať tie správne písmená, aby našli časti nákresu dýchacej sústavy poschovávané po celej škole (aj v riaditeľni, to som si predsa nemohol odpustiť ;). Pre lepšiu predstavu, šifra vyzerala asi takto: 4:3, čo znamenalo štvrté písmeno v treťom podstatnom mene ;)

1.jpg

(Lúštime :)

 

2.jpg

(Hľadáme u pána riaditeľa :)

 

3.jpg

(Aj na chodbe treba hľadať :)

 

Potom sme si v rámci malých skupín posadali a hľadali ideálne riešenie, ako to monštrum(rozumej dýchaciu sústavu) postaviť. Precvičiť si v škole trochu komunikácie a kreativity nemôže byť na škodu, čo poviete ;)

4.jpg

(Dumáme nad monštrom :)

 

Búrlivá diskusia a argumentácia, aký materiál použiť na ústa, z čoho bude hrtan, priedušnica, priedušky a z čoho pľúca bola plodná. Napokon došlo k finálnej dohode a nastal čas stavať.

6.jpg

(Tak ako to uzavrieme? :)

 

Stavba v spoločných priestoroch školy v čase písomnej maturity je trochu „hlukovo" náročná, tak sme to skúsili bez slov (poznámka autora: drsné).

9.jpg

(Stavba sa začína :)

 

10.jpg

(Robíme pľúcne mechúriky :)

 

11.jpg

(S chuťou do toho a viac než pol hotovo :)

 

Intermezzo...alebo ako by to videl Picasso. Pozreli sme si pár obrázkov (nahaté ženy vzbudili trochu rozruchu, ale napokon sme pochopili to videnie a skúsili to tiež ;)

12.jpg

(Inšpirujeme sa od Pabla :)

 

24.jpg

(Tuším sme dobrí :)

 

111.jpg

(Ešte skúška správnosti :)

 

Vytvorili sme reportérske dvojice. Jeden z dvojice bol kameramanom a druhý reportérom. Každá dvojica prešla dýchacou sústavou, pričom mala za úlohu priniesť do pľúc kyslík a vyniesť odtiaľ oxid uhličitý. Dobrodružnú výpravu si natáčali a komentovali ako veľkí ;)

14.jpg

(A ide sa filmovať :)

 

15.jpg

(No haló, už sme dnu :)

 

16.jpg

(Konečne zase vonku :)

 

17.jpg

(A ďalší pár na holenie :)

 

18.jpg

(Tentokrát s dlhším úvodom :)

 

Za účelom zapamätania si jednotlivých častí dýchacej sústavy, zložili sme si z fleku pieseň, ktorá nám túto memorovaciu aktivitu aspoň trochu spríJEMNILA ;)

19.jpg

(MemoruJEME :)

 

„Dávid, mám tu natočený zadok!" A tak sme strihali, čo sa nám do filmu nehodilo a pridali sme titulky a hudbu, prechody a efekty ;)

21.jpg

(Tu, tu to vystrihni! :)

 

20.jpg

(A hudba? :)

 

A napokon prezentácia. Našinec často zlyháva práve v tejto fáze, že sa nedokáže prezentovať, alebo ak chcete, predať ;)

23.jpg

(Hm, asi koniec...škoda :)

 

Rande skončilo. Vychádzam zo skrine a opúšťam Narniu. A... som šťastný... Bolo to krásne rande! Veľká vďaka milí malí Prďlácí aj pani učiteľka Aďka ;)

(Jedno z videí ;)

 

Adios a zase niekedy dozdivena...ehm...dozjedenia...dozbláznenia...ale však čo to meliem...dovidenia moji milí, život je neznesiteľne krásny, zase raz ;)

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Pixar nikdy nedobehneme, ale máme iné prednosti, hovorí autorka Lichožrútov

Drž sa ľudí, ale drž sa od nich ďalej! Pravidlo jeden pre ponožkožrúta.

ŠPORT

Predviedol sólo od polovice ihriska. Weiss strelil v Katare krásny gól

Slovenský reprezentant strelil svoj desiaty gól v prebiehajúcej sezóne a patrí k najlepším kanonierom súťaže.

KOMENTÁRE

Ktorý Boh mohol toto dopustiť? (Píše Michal Havran)

Súčasná politická teológia opustila aristokratické predstavy o politickom mesiášovi.


Už ste čítali?