Priniesť si na rande vlastné decko? A prečo nie!

Autor: Dávid Králik | 15.5.2013 o 16:16 | (upravené 15.5.2013 o 16:25) Karma článku: 8,39 | Prečítané:  1310x

Popravde, mal som z toho trochu stresy, lebo je jednou vecou, čas od času si povyraziť a nezáväzne poflirtovať, no niečim celkom iným je, absolvovať dáke rande za účasti vlastného dieťaťa...

Dávid očami Juraja MartiškuDávid očami Juraja Martišku:)

O čom to hovorím? Predsa o nezáväznom flirte, ktorý som nedávno inzeroval tutohľa na sme.blogu. Prvou prihlásenou bola škola našej VEVEričky ;)

...

"Všetci si vymyslite jednu vetu. Keď poviem "TERAZ", tú vetu poviete." "Po rade?" "Nie, všetci naraz. Pripravení? Pozooooor...TERAAAAAAZ!" Ozval sa hurhaj a sotva som počul svoju vlastnú vetu. "Kto z vás počul viac ako jednu vetu?" Nastalo ticho. "Čaká nás spoločná hodina, ak budeme hovoriť všetci naraz, nebudeme mať z tej hodiny celkom nič." Zjavne pochopili, lebo sa mi len výnimočne stalo, že som počas tej hodiny počul viac než jedného. Najčastejšie seba ;)

Začali sme tým, že nie vždy musíme ako ovce robiť presne to isté, ako všetci ostatní a čítali sme o mojej bývalej žiačke Terke a jej pohľade na "zavináč" ;)

7.jpg

 

"Spojte týchto 9 bodiek štyrmi rovnými čiarami, jedným ťahom, bez zdvihnutia pera z papiera..." Skúšali, hádali sa, rozmýšľali...Napokon zhodnotili: "To sa nedá!"

8.jpg

Prečítali sme si, ako som s mojimi svrčími priateľmi vyriešil beznádejnú situáciu, keď sme stáli zoči voči odpornej pažravej ropuche a tiež sme sprvu zhodnotili: "To sa nedá!" ;)

1.jpg

"Máte minútu na to, aby ste si vymysleli pesničku o svrčkovi" ;)

2.jpg

Svrček hľadal potravu,

žaba spadla na hlavu.

Išiel svrček lesom,

hore Štrbským Plesom.

Stretol tam žabičku,

schoval sa do kríčku.

Bol som raz na lúke,

svrček a žaba mi skákali po ruke ;)

...

"Teraz sa zahráme na svrčince. Keď zavolám trojsvrčinec, traja sa musíme pochytať za ruky, keď zavolám dvojsvrčinec, dvaja, ak zvolám päťsvrčinec, tak piati, rozumieme?" "Jasné" "Ok, tak dvadsaťšeťsvrčineeeeeec!" A už sa aj chytáme všetci, lebo sme jeden tím ;)

9.jpg

"Knižka je o priateľstve a o lietaní, preto túto dnešnú besedu zakončíme lietaním. Každý, kto chce, môže lietať." "Ale Dávid, ako lietať?" "Pochytáme plachtu...Postav sa na stoličku, nádych, výdych a hop do plachty!"

3.jpg

Napokon ešte autogramiáda ;)

4.jpg

a oficiálne fotenie so spisovateľom :P

 

Veľká vďaka, moji milí piataci, boli ste úžasní a som vašim dlžníkom...ach jo, pomoooooooooc, už je to tu zas...zas mi ten život príde tak strašne neznesiteľne krásny :P

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Van der Bellen nevyhral, to len populizmus porazil sám seba

Miloš Zeman sa tešil predčasne. Ukazuje sa, že víťazstvá radikálov či populistov nie sú ani v dnešnej dobe samozrejmosťou.

KOMENTÁRE

Renzi dal sám sebe mat. Dostala ho aj Európa?

Taliansky výsledok je politicky nepomerne ďalekonosnejší než rakúsky.

SVET

Taliansky premiér Renzi po prehre v referende podá demisiu

Hlasovanie zaznamenalo vysokú účasť.


Už ste čítali?