Ponúkam vreckový rebrík

Autor: Dávid Králik | 27.5.2011 o 14:24 | Karma článku: 7,70 | Prečítané:  2200x

"Dajko, to čo tu ráno tak buchlo?" spýtala sa ma Barunka. "To bola trúbka z vysávača." odpovedám nevinne :) "A to čo si robil ráno o pol piatej ráno s vysávačom?" začala vyzvedať. "S vysávačom nič, len som potreboval rebrík." odpovedal som opäť s anjelskym výrazom v tvári :) "Rebrík?!?"

"Vidíte tie veci, nalepené hore na stene?" Dobrých päťdesiat hláv sa otočilo smerom k zbierke rozličných predmetov, ktoré vďaka lepiacej páske viseli tesne pod plafónom. Viacerí sa pousmiali. "Pomocou nich vám skúsim vysvetliť, čo vám môže dať projekt KomPrax. Povedzme tutohľa, mladý muž. Vidí, že mám deravú košeľu, teda vidí, že mám problém a chcel by ho vyriešiť." Vzal som nožnice a odstrihol kus zo svojej starej košele. "Hore je ihla a niť. Stačí ich vziať a zašiť. Tak nech sa páči."

6.JPG

"Aha, ty nedočiahneš. A presne o tom to je. Po absolvovaní projektu budeš mať vo vrecku, takýto vreckový rebrík a keď stretneš problém, jednoducho ho vytiahneš a problém vyriešiš. :)"

8.JPG

"Ale nebavme sa len o problémoch. To, čo sa naučíte, môže byť prospešné aj pri plnení vašich potrieb a túžob. Napríklad, slečna v treťom rade je iste veľmi hudobne orientovaná. Chcela by teda hrať na hudobnom nástroji. Poď si vziať tú flautu, čo je tamto na stene."

3.JPG

"Tak ako?" "Nedočiahnem." "A čo s rebríkom?"

4.JPG

Ako inak, s rebríkom to šlo :)

5.JPG

A potom hrebeň, metlička, papierové vreckovk, toaleťák... 

Prezentácia KomPraxu v Žiline skončila. Viacerí študenti bezprostredne po nej prišli a pýtali si kontakt, vraj majú záujem o spomínaný rebrík... a to je dobre...

...vlastne "dobre" nie je tým správnym slovom. Myslím, že je to výborné...lebo oni sú tí hlavní, ktorí dajú zmysel tej kope papierov a stresov, spojených s celým projektom...veľká vďaka...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Čo by nasledovalo, ak by súd rozpustil Kotlebovu ĽSNS?

Poslanci ĽSNS by o svoj mandát neprišli. Ich stranícka kasa by sa však zrejme vyprázdnila

DOMOV

Generálny prokurátor navrhol zrušiť Kotlebovu stranu

Najvyšší súd obdržal podnet na rozpustenie ĽSNS.

KOMENTÁRE

Podnet proti Kotlebovi? Krok, ktorý musel prísť

Návrh na zrušenie je normálnou obrannou reakciou spoločnosti.


Už ste čítali?