Dievčence...ďakujem...pán minister iste pochopil...

Autor: Dávid Králik | 17.6.2011 o 21:31 | (upravené 18.6.2011 o 22:04) Karma článku: 16,66 | Prečítané:  6109x

Keď som na internete sledoval záznam z vystúpenia Martina Mojžiša na konferencii o Planéte vedomostí a následného „zletu čarodejníc“ počas diskusie, hanbil som sa za svoje bývalé kolegyne ako pes. „Keby hlúposť nadnášala...“ pomyslel som si. Lenže občas sa netreba nechať oklamať prvým dojmom a zostať na povrchu. Ja som tak učinil a oplatilo sa, lebo som pochopil...pochopil som a hlboko sa skláňam pred múdrosťou a obetavosťou, ktorú prejavili diskutujúce pani učiteľky...

Po prvom prehratí záznamu som ostal sedieť v nemom úžase a tupo hľadiaci na monitor, krútil som neveriacky hlavou. „Tie učiteľky sú kravy a Mojžiš je génius!“ čítal som v diskusii v týždni a musím sa priznať, že som sa s týmto názorom úplne stotožnil. Lenže, keď som si to znovu a znovu púšťal, niečo mi tam nesedelo. Nikto predsa nemôže byť až taký obmedzený a zadubený, aby takto primitívne reagoval. Hm, tak o čo ide? Dlho som sedel v tichu a hľadal odpoveď na túto otázku...Odrazu mi to došlo.

BINGO!

Oni to iba hrali...len sa pretvarovali, aby ukázali ministrovi školstva, aká zlá je situácia v našom školstve! A ako urgentne ju treba riešiť! Zahrali to fakt dobre. Som im to zožral aj s navijákom! Po tomto zážitku iste pán minister konečne pochopí, aká kritická je situácia v školstve a to nie len z hľadiska materiálno-technického zabezpečenia, ale aj personálneho... 


Vo svetle tohto poznania mením teda názor a chcem povedať...


Milé kolegyne – diskutérky na konferencii o Planéte vedomostí, hlboko sa vám ospravedlňujem za urážlivé slová v úvode môjho blogu. Chcem vám poďakovať za lekciu, ktorú ste uštedrili v mene nás všetkých  ministrovi školstva a to i za cenu straty osobnej prestíže a úcty.

Veľká vďaka!

S úctou váš bývalý kolega

Mgr. Dávid Králik

Dôležité upozornenie: V prípade, že som sa v mojej interpretácii vášho vystúpenia mýlil, teda ak ste to vôbec nehrali a mysleli ste svoje vystúpenie vážne, považujte, prosím, moje ospravedlnenie za bezpredmetné a všetky urážlivé slová, ktoré som vám adresoval, platia...dokonca si ich môžete pokojne vynásobiť dvoma :)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Kotlebovcom po zrušení môžu siahnuť na majetok, pozrite sa na aký

Kotlebovcom sa po vstupe do banskobystrickej župy začalo dariť, kupovali autá aj domy.

SVET

Rakúska štátna tajomníčka: Teraz útočia na webe, zajtra v uliciach

Rakúsko pripravuje zákony o nenávistných prejavoch.


Už ste čítali?