Dievčence...ďakujem...pán minister iste pochopil...

Autor: Dávid Králik | 17.6.2011 o 21:31 | (upravené 18.6.2011 o 22:04) Karma článku: 16,66 | Prečítané:  6114x

Keď som na internete sledoval záznam z vystúpenia Martina Mojžiša na konferencii o Planéte vedomostí a následného „zletu čarodejníc“ počas diskusie, hanbil som sa za svoje bývalé kolegyne ako pes. „Keby hlúposť nadnášala...“ pomyslel som si. Lenže občas sa netreba nechať oklamať prvým dojmom a zostať na povrchu. Ja som tak učinil a oplatilo sa, lebo som pochopil...pochopil som a hlboko sa skláňam pred múdrosťou a obetavosťou, ktorú prejavili diskutujúce pani učiteľky...

Po prvom prehratí záznamu som ostal sedieť v nemom úžase a tupo hľadiaci na monitor, krútil som neveriacky hlavou. „Tie učiteľky sú kravy a Mojžiš je génius!“ čítal som v diskusii v týždni a musím sa priznať, že som sa s týmto názorom úplne stotožnil. Lenže, keď som si to znovu a znovu púšťal, niečo mi tam nesedelo. Nikto predsa nemôže byť až taký obmedzený a zadubený, aby takto primitívne reagoval. Hm, tak o čo ide? Dlho som sedel v tichu a hľadal odpoveď na túto otázku...Odrazu mi to došlo.

BINGO!

Oni to iba hrali...len sa pretvarovali, aby ukázali ministrovi školstva, aká zlá je situácia v našom školstve! A ako urgentne ju treba riešiť! Zahrali to fakt dobre. Som im to zožral aj s navijákom! Po tomto zážitku iste pán minister konečne pochopí, aká kritická je situácia v školstve a to nie len z hľadiska materiálno-technického zabezpečenia, ale aj personálneho... 


Vo svetle tohto poznania mením teda názor a chcem povedať...


Milé kolegyne – diskutérky na konferencii o Planéte vedomostí, hlboko sa vám ospravedlňujem za urážlivé slová v úvode môjho blogu. Chcem vám poďakovať za lekciu, ktorú ste uštedrili v mene nás všetkých  ministrovi školstva a to i za cenu straty osobnej prestíže a úcty.

Veľká vďaka!

S úctou váš bývalý kolega

Mgr. Dávid Králik

Dôležité upozornenie: V prípade, že som sa v mojej interpretácii vášho vystúpenia mýlil, teda ak ste to vôbec nehrali a mysleli ste svoje vystúpenie vážne, považujte, prosím, moje ospravedlnenie za bezpredmetné a všetky urážlivé slová, ktoré som vám adresoval, platia...dokonca si ich môžete pokojne vynásobiť dvoma :)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Nadhľad Matie Lenickej

Radi by sme mali istotu, že ráno ešte bude svetlo

Rozumieme, komu najviac nahráva a vyhovuje Kiskova kauza. Veríme, že ju vyrieši so cťou.

Komentár Petra Schutza

Gajdošovi sa veriť nedá, pre Danka

V Smer-SNS-Híd je kapitán veľkým pánom.


Už ste čítali?