Pán minister, na slovíčko...

Autor: Dávid Králik | 3.8.2011 o 20:02 | (upravené 3.8.2011 o 22:47) Karma článku: 11,93 | Prečítané:  2195x

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky Stromová 1 813 30 Bratislava Vec: Poskytnutie rozhovoru

Vážený pán minister,

v poslednej dobe som sa viackrát vo svojich príspevkoch na sme.blogu.sk venoval téme školstva i Vášmu pôsobeniu v tomto rezorte. Nepopieram, že som občas vyjadril i pochybnosti o správnosti Vašich krokov, či postojov a preto by som Vás touto formou rád požiadal poskytnutie rozhovoru, aby mali moji čitatelia problematiku školstva aj z Vašej perspektívy. Témou rozhovoru bude prednostne školstvo a jeho najväčšie slabiny i keď nevylučujem, že sa Vás spýtam aj na Vašu obľúbenú knižku, či prvú lásku zo škôlky. V prípade Vášho záujmu môže byť časť rozhovoru vo Vašej réžii. Teda, že Vy sa budete pýtať a ja odpovedať.

Verím, že si napriek nabitému programu nájdete čas na jedného bývalého učiteľa. Vaša odpoveď na tento list i prípadný rozhovor, budú zverejnené na stránke www.blog.sme.sk. Samozrejmosťou je autorizácia rozhovoru z Vašej strany ešte pred uverejnením.

Prajem Vám i celému rezortu veľa síl do nového školského roku a teším sa na odpoveď.

 

S úctou

Mgr. Dávid Králik

Ps: Asi si kladiete otázku, prečo by ste mali takýto rozhovor poskytnúť jednému bezvýznamnému a k tomu ešte bývalému učiteľovi, ktorý sa v minulosti len-len že nestal murárom. Mne napadá otázka: Prečo nie...veď nám ide obom o to isté...

Text tohto blogu posielam o par minut na ministerstvo školstva...koniec koncov, prečo nie :)

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Spasí nás univerzálny základný príjem?

Stroje a automatizácia prinesú v budúcnosti stratu polovice pracovných miest. Spolu s tým príde ešte väčší hnev ľudí bez práce. Bude to znamenať pád demokracie?

EKONOMIKA

Ľudia ju zbierajú pri lese, jej pestovanie podporí štát

Štát chce podporiť ovocie, ktoré na Slovensku pestuje len zopár ľudí.


Už ste čítali?