Lucka je celkom obyčajné dievča

Autor: Dávid Králik | 1.9.2011 o 5:20 | Karma článku: 9,84 | Prečítané:  3048x

Lucka je celkom obyčajné dievča. Občas sa usmieva a občas plače. Niekedy je milá, inokedy sa hnevá a vtedy sa jej radšej vyhnite. Čo by som vám o nej ešte...ešte jedna vec mi napadá...myslím, že jej nebude treba behať za zadkom a...

Čo vám bude rozprávať..celkom obyčajné dievča :)Čo vám bude rozprávať..celkom obyčajné dievča :)

...a starať sa o ňu, až bude dospelá, lebo sa dokáže o seba postarať sama...

Lucka je hlavnou organizátorkou Žilina GarageFestu. Je to vlastne jej malý projekt v rámci národného projektu KomPrax, počas ktorého si v praxi overí, či skutočne dokáže pracovať v tíme, motivovať spolupracovníkov, odkomunikovať veci súvisiace s organizáciou tohto podujatia so zodpovednými na najvyšších postoch, pripraviť nejaké promo tej akcii, zvážiť scenár, pripraviť vstupenky..a mnohé ďalšie veci. V skratke by sa dalo povedať, či dokáže vyriešiť problém, alebo potrebu, ktorú identifikovala vo svojom okolí...

Dámy a páni, dovoľte mi predstaviť Žilina...

4.JPG 

Týmto vás všetkých srdečne pozývam na skvelú akciu Lucky Randovej a jej kamošov. Alebo viete čo? Nech vás pozve Lucka sama :) Lucka? Máš slovo aj so svojimi kamošmi a kamoškami :)

A viete, čo je na tom najlepšie? Lucka je len jedna z mnohých tisícok mladých ľudí, ktorí sa do projektu KomPrax zapojili (a ešte zapoja :)...mám taký pocit, že by nám na Slovensku konečne mohla vyrásť generácia mladých, ktorí nebudú len nadávať a horekovať, ako je všetko zlé a na nič, ale jednoducho sa zamyslia a problém vyriešia :)

Lucka, držím palce a ďakujem, lebo bez takých, ako si ty, by bol KomPrax len hŕbou hlúpych fráz a nabubraných slov...

Ps: Musím sa vám všetkým k niečomu priznať. Keď som vyšiel zo školy, nebol som nejako extra šikovný, alebo nebodaj vzdelaný. Náš školský systém mi nedal nič a po vysokej škole som v prvé dni učenia zistil, že vlastne nič poriadne neviem. Neviem, ako učiť. Neviem, ako si udržať disciplínu. Neviem zorganizovať žiadnu aktivitu. Všetko, čo som sa naučil a vďaka čomu som dnes tým, kým som, dosiahol som vďaka realizácii desiatok podobných aktivít a projektov ako je ten Luckin.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Trainspotting po slovensky. Ako žijú narkomani v Bratislave

Strávili sme víkend v spoločnosti ľudí závislých od drog.

KOMENTÁRE

Dobrovoľníci a štátna drogová politika sú v napätí

Drogový biznis sa globalizuje a digitalizuje.

ŠPORT

Bratia posielajú väčšinu platu rodičom

Synovia majstra sveta prekonali otca.


Už ste čítali?