A práve preto som si nachystal veľmi účinné „zbrane“: Dinosauriu metódu – hlučná, ale nadmieru účinná, Tučniacku etudu – pôsobí trochu žartovne, no je veľmi efektívna, Metódu „elektrického signálu“ (všetka elektrina čisto prírodného pôvodu, žiadne štiepenie atómov, ani popolček zo spaľovnia), Diaľkový ovládač na robotov a mnoho, mnoho ďalších :o)

O čo teda to má ísť?

Pôjde o veľmi netradičný kurz anglického jazyka pre najmenších, ktorý bude prebiehať priamo v škole či škôlke. Dobrodružné stretnutia by mali bežať počas celého školského roku 2012/2013. Počet malých dobrých druhov na jednu dobrodružnú výpravu je maximálne 10, vo veku 5 až 7 rokov (to jest, ak sa budeme baviť o škôlke Veľkáči-štvrtáci a ak bude reč o škole Malkáči-prváci). Požadovaná jazyková úroveň...ehm chcel som povedať vlastná výzbroj a výstroj: začiatočník. Každý účastník dostane okrem pracovných listov aj jedno CD so všetkými Pesničkami Pomocníčkami, ktoré budeme spievať :)

Komu je táto informácia určená?

Rodičom, ktorí by radi, aby ich ratolesti mali fakt netradičnú anglinu formou krúžku priamo v škole, či škôlke. No dobre, možno aj riaditeľom škôlok a základných škôl, ktorí si chcú šplhnúť u rodičov tým, že ich ratolestiam umožnia zažiť v škol(k)e niečo, na čo nikdy nezabudnú :)

 

NEPREHLIADNITE: Mimoriadna ponuka - Dysanglina :)

Po zverejnení mojich ponúk ohľadne angličtiny a logopédie som dostal návrh, či by som nechcel skúsiť spojiť obe ponuky a spustiť okrem iného špeciálny kurz angličtiny pre deti so špecifickými poruchami učenia. A ja na to, že prečo nie :) Takže v rámci kurzu anglického jazyka ponúkam aj jedinečný kurz pod krycím názvom DYSANGLINA. Tento kurz angličtiny bude, okrem zábavy a dobrodružstva špecifický tým, že bude prispôsobený osobitostiam detí so špecifickými poruchami učenia.

 

Čo spraviť, ak sa vám to pozdáva?

Napíšte mi na kralik1975@gmail.com :)

Čo je na tomto mojom dobrodružstve iné, ako na bežnej angličtine?

Keď som položil túto otázku Veve a Vivi (naše dcéry), ktoré pred časom absolvovali takýto môj kurz, povedali, vraj všetko :). Za seba vám viem sľúbiť, že sa deti veľa naučia a zabavia, no hlavne sa budú sa tešiť na každú ďalšiu hodinu :)

Have a nice Day(vid:)

 

Ps: Ukážka jednej z Pesničiek pomocníčiek :)

Pohni kostoru :)

Hey everybody, hey everybody,

let´s move your body, let´s move your body,

hey everybody, hey everybody,

Let´s move your right hand.

RIGHT HAND!

Hey everybody, hey everybody,

let´s move your body, let´s move your body,

hey everybody, hey everybody,

Let´s move your left hand.

RIGHT HAND, LEFT HAND!

(postupne sa pridá right leg, left leg, head, body, tongue)