Viki a Veve v našej kúpeľni

Autor: Dávid Králik | 2.8.2012 o 15:15 | (upravené 2.8.2012 o 15:29) Karma článku: 4,55 | Prečítané:  782x

"Ocko, ty teda fakt nie si normálny. My máme robiť tvoju prácu?" "Bude to rýchlovka, iba natočíme jedno video."...Dnes teda návod, ako sa zapojiť do súťaže krátkych videí za pomoci využitia rodinných príslušníkov :).

Ako som to už urobil trikrát v doterajších blogoch k súťaži (pri strihaní, pri zmaľovaní sa a pri serióznych postrehoch z projektov), aj dnes najskôr skopírujem stručné info o tejto súťaži a o mojej úlohe v nej :), nech je aspoň trochu jasná pointa:

- - -

Okrem aktivít so študentmi stredných a vysokých škôl mám v rámci KomPraxu za úlohu zabezpečiť súťaž krátkych videí. Téma je brilantne neuchopiteľná: „Prínos neformálneho vzdelávania v práci s mládežou“. Čo už. Aby som túto tému potenciálnym záujemcom aspoň ako tak poľudštil, pokúsim sa priniesť v krátkom čase niekoľko praktických ukážok, ako by som sa zhostil úlohy ja :).

V súťaži krátkych videí ide v princípe o akúsi reklamu tomu, prečo by mali byť mladí ľudia aktívni už počas svojich študentských rokov. Ide o to, že ak niekto už počas štúdia organizuje rozličné akcie a podujatia, získa príležitosť osvojiť si praktické zručnosti, ktoré sa mu môžu hodiť v budúcom zamestnaní. Vo videách teda môže ísť o motivovanie k takýmto aktivitám, alebo priblíženie toho, čo všetko sa človek počas týchto aktivít môže naučiť, čo všetko môže získať.

- - -

Králik, mlčať, ostatní sledovať! A dnešná pointa? Som (aká som) ... vidím ... komunikujem ... riešim ... som (akási iná :)

 

Ak by ste sa chceli zapojiť do súťaže, click, kuk, kamera, strih a ideeeeeeš :)

 

"Ocko a ty chceš toto vážne použiť ?!?" "Hm."

 

Ps: Nabudúce by sme si mohli ukázať jeden príklad zlej praxe...konkrétne nám Barbie a Ken ukážu, ako by tie videá vyzerať nemuseli :)))

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Trainspotting po slovensky. Ako žijú narkomani v Bratislave

Strávili sme víkend v spoločnosti ľudí závislých od drog.

KOMENTÁRE

Dobrovoľníci a štátna drogová politika sú v napätí

Drogový biznis sa globalizuje a digitalizuje.

KOMENTÁRE

Sulíka nahnevali ruské noviny, zastal sa Únie

Ruské médiá opisujú údajnú petíciu za vystúpenie Slovenska z EÚ.


Už ste čítali?