nemám záujem o vážnejší a papierom formalizovaný vzťah

Autor: Dávid Králik | 30.4.2013 o 23:33 | Karma článku: 7,63 | Prečítané:  1613x

Popri svojom dlhodobom vzťahu som s jednou takou zažil nedávno neuveriteľný flirt. Čo vám mám povedať. Bolo to vzrušujúce spestrenie každodennej nudy, ktoré ma navnadilo a tak...hľadám ďalšiu... Znovu však opakujem, že nemám záujem o vážnejší a papierom formalizovaný vzťah a chcem ju len ta na hodinu! Maximálne dve...

Obal sa celkom vydaril, čo poviete?Obal sa celkom vydaril, čo poviete?

Áno, naposledy to bola Narnia, kde sme riešili dýchaciu sústavu. Dobre, priznávam, nie celkom tradične, ale napokon celkom úspešne. A čo ponúkam teraz? Ponúkam besedu so spisovateľom (Aj by som napísal tradičnú besedu so spisovateľom, ale to vám sľúbiť nemôžem. Poznám sa :D)

 

Je dosť možné, že budeme spievať a recitovať, kričať a šepkať, stáť i sedieť (bez stoličiek), hovoriť o priateľstve, o láske, o odvahe, o pravde, o sne a skutočnosti, o zázrakoch, o smrti, o živote a k záveru budeme lietať (ak nemáte vysoké stropy, navrhujem spraviť besedu vonku - pred školou, v parku, na lúke, v lese...pre istotu ;)

tradicnabeseda.jpg

(O chvíľku skočiiiiiiiim a potom sa budeme zhovárať o priateľstve a dôvere a... no však uvidíte :)

 

 

Tak akoooo? Je tu nejaká odvážna škola, trieda, ktorá by chcela/mohla so mnou podniknúť takéto hodinové (možno dvoj) rande? Upozorňujem, že to bude zadarmo, nakoľko ja nie som pasák a ona nie je šľapka (Pozn. autora: Text o pasákovi a šľapke - Ide o text, ktorý som napísal na svoj vlastný portál iní.sk , kde som opisoval, že prácu nerobím pre peniaze, ale skrátka preto, že ma baví. Ak vás to zaujíma, nájdite si na webe ;)

 

Adios moji milí a užívajme si slnko a vôňu leta a spev vtákov a veselú bezstarostnosť detí a múdrosť starcov a zbrklú spravodlivosť mladých a robme veci naplno a vychutnajme každý deň tohto neuveriteľného života, ktorý nám bol dopriaty, lebo jeden nikdy nevie, či to nie je ten posledný..

 

 

Ps: Dnešný deň končí a mne napadá otázka...Urobil som dnes niekoho šťastným? Lebo to jediné je dôležité...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Kotlebovcom po zrušení môžu siahnuť na majetok, pozrite sa na aký

Kotlebovcom sa po vstupe do banskobystrickej župy začalo dariť, kupovali autá aj domy.

SVET

Rakúska štátna tajomníčka: Teraz útočia na webe, zajtra v uliciach

Rakúsko pripravuje zákony o nenávistných prejavoch.


Už ste čítali?