A nevadí, ak tam budú chyby?

Autor: Dávid Králik | 29.5.2013 o 10:10 | Karma článku: 7,24 | Prečítané:  693x

„Idem konečne dnes napísať pokračovanie tej knižky :D" „Super, myslel som na to, že kedy pošleš :)" „Za chvíľu. A nevadia pravopisné chyby? :D" „Nevadia. Veď ak by mi vadili, môžem si ich opraviť sám. Som učiteľ, nie? :P"

Tento skype rozhovor bol dôsledkom rande, ktoré som nedávno absolvoval s piatou B. Veď viete, to bolo to rande, ktoré bolo aj s účasťou našej Veve. (Alebo teda besedy k mojej knižke, ak to tak chcete volať :)

Ono, moja knižka totiž končí práve takto...

zaver2.jpg

...

zaver3.jpg

A tutohľa prvé dokončenie, ktoré mi prišlo na svrcidom.gmail.com od Paťa ;)

Borka s Robom sa vybrali domov. Rob bol stále prekvapený, čo urobil David, ale pred Borkou nepovedal radšej ani slovo. Borka držala Roba silno za ruku a v očiach jej bolo vidieť slzy. Keď boli v polovici cesty, odrazu si  všimli mravcov, ktorí ich už čakali. Rob s Borkou sa schovali za strom a nevedeli, čo robiť. Borka potichu povedala „Čo je so starkým L". Rob sa čohosi zľakol a nechtiac silno vykríkol. To spozornelo mravcov. „Rob," povedala Borka, „ja sa bojím!". Odrazu sa začala triasť zem. Borka sa zľakla a padla na zem. V tom si ju všimol jeden mravec a chytil ju . Rob jej chcel pomôcť, ale uvedomil si, že to by chytili aj jeho. Odrazu ďalšie Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum a potom zasa buuuuuuuuuuuuuuuuuuum a Borka povedala „To je Frida  !!!!!!". Mravci sa rozbehli kade - tade .... K Borke a  Robovi došla Frida a vyzeralo to tak, že im hovorila, že majú nasadnúť ... Borka  potichu zašepkala Robovi: „Skúsme to." Rob skočil na Fridu. Mierne sa zatriasla, ale nezhodila ho :). Potom sa Rob trošku zasmial a nasadla za ním aj Borka. Nakoniec došli domov unavení ale zdraví. Doma už čakal vystrašený starký, Vivi a Veve ktorí sa snažili vymyslieť, čo ďalej . Odrazu sa vo dverách zjavila Borka s Robom a začala radosť . Vonku ešte stále čakala Frida. Keď si ju starký všimol, zľakol sa. „Starký, Fridy sa už nemusíme báť, ona nám pomohla :D" upokojila Borka starkého. Starký bol chvíľu ticho. Potom vyšiel von za Fridou a povedal: „Ďakujem ti za pomoc Frida, strašne si to cením :)" Frida tam chvíľu pozerala na starkého a potom odišla.


Borka s Robom vypovedali starkému celú cestu a zdá sa mi, že hovorili celú noc.

 

A POTOM V ŠKOLE ZAZVONIL ZVONEC NA PRESTÁVKU A ROZPRÁVKY BOL KONIEC

THE END

 

S pozdravom Paťo Šimko, dúfam, že nevadia chyby .... JABADABADUUUUUU :D

 

- - -

Veľká vďaka Paťo! Tvoj záver k mojej knižke ma naučil, že na dobré skutky sa nezabúda, aj keď je príbeh dočítaný a tiež, že my dospeláci, sme blázni... tak často hľadáme chyby, namiesto krásy príbehov, ktoré žijeme...a pri tom všetkom zabúdame na to najdôležitejšie...byť šťastní...

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Armádny generál: S migmi si načas vystačíme, no bude to drahšie

Udržanie starých stíhačiek bude drahé, Rusi si môžu zapýtať viac. Nebo by nám však dočasne mohli ochrániť aj Česi či Poliaci.

Nadhľad Matie Lenickej

Radi by sme mali istotu, že ráno ešte bude svetlo

Rozumieme, komu najviac nahráva a vyhovuje Kiskova kauza.

Komentár Petra Schutza

Gajdošovi sa veriť nedá, pre Danka

V Smer-SNS-Híd je kapitán veľkým pánom.


Už ste čítali?