A nevadí, ak tam budú chyby?

Autor: Dávid Králik | 29.5.2013 o 10:10 | Karma článku: 7,24 | Prečítané:  676x

„Idem konečne dnes napísať pokračovanie tej knižky :D" „Super, myslel som na to, že kedy pošleš :)" „Za chvíľu. A nevadia pravopisné chyby? :D" „Nevadia. Veď ak by mi vadili, môžem si ich opraviť sám. Som učiteľ, nie? :P"

Tento skype rozhovor bol dôsledkom rande, ktoré som nedávno absolvoval s piatou B. Veď viete, to bolo to rande, ktoré bolo aj s účasťou našej Veve. (Alebo teda besedy k mojej knižke, ak to tak chcete volať :)

Ono, moja knižka totiž končí práve takto...

zaver2.jpg

...

zaver3.jpg

A tutohľa prvé dokončenie, ktoré mi prišlo na svrcidom.gmail.com od Paťa ;)

Borka s Robom sa vybrali domov. Rob bol stále prekvapený, čo urobil David, ale pred Borkou nepovedal radšej ani slovo. Borka držala Roba silno za ruku a v očiach jej bolo vidieť slzy. Keď boli v polovici cesty, odrazu si  všimli mravcov, ktorí ich už čakali. Rob s Borkou sa schovali za strom a nevedeli, čo robiť. Borka potichu povedala „Čo je so starkým L". Rob sa čohosi zľakol a nechtiac silno vykríkol. To spozornelo mravcov. „Rob," povedala Borka, „ja sa bojím!". Odrazu sa začala triasť zem. Borka sa zľakla a padla na zem. V tom si ju všimol jeden mravec a chytil ju . Rob jej chcel pomôcť, ale uvedomil si, že to by chytili aj jeho. Odrazu ďalšie Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum a potom zasa buuuuuuuuuuuuuuuuuuum a Borka povedala „To je Frida  !!!!!!". Mravci sa rozbehli kade - tade .... K Borke a  Robovi došla Frida a vyzeralo to tak, že im hovorila, že majú nasadnúť ... Borka  potichu zašepkala Robovi: „Skúsme to." Rob skočil na Fridu. Mierne sa zatriasla, ale nezhodila ho :). Potom sa Rob trošku zasmial a nasadla za ním aj Borka. Nakoniec došli domov unavení ale zdraví. Doma už čakal vystrašený starký, Vivi a Veve ktorí sa snažili vymyslieť, čo ďalej . Odrazu sa vo dverách zjavila Borka s Robom a začala radosť . Vonku ešte stále čakala Frida. Keď si ju starký všimol, zľakol sa. „Starký, Fridy sa už nemusíme báť, ona nám pomohla :D" upokojila Borka starkého. Starký bol chvíľu ticho. Potom vyšiel von za Fridou a povedal: „Ďakujem ti za pomoc Frida, strašne si to cením :)" Frida tam chvíľu pozerala na starkého a potom odišla.


Borka s Robom vypovedali starkému celú cestu a zdá sa mi, že hovorili celú noc.

 

A POTOM V ŠKOLE ZAZVONIL ZVONEC NA PRESTÁVKU A ROZPRÁVKY BOL KONIEC

THE END

 

S pozdravom Paťo Šimko, dúfam, že nevadia chyby .... JABADABADUUUUUU :D

 

- - -

Veľká vďaka Paťo! Tvoj záver k mojej knižke ma naučil, že na dobré skutky sa nezabúda, aj keď je príbeh dočítaný a tiež, že my dospeláci, sme blázni... tak často hľadáme chyby, namiesto krásy príbehov, ktoré žijeme...a pri tom všetkom zabúdame na to najdôležitejšie...byť šťastní...

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Sagan začal sezónu klasík druhým miestom, opäť ho zdolal van Avermaet

Belgičan porazil slovenského cyklistu na belgickej klasike Omloop Het Nieuswblad aj minulý rok.

DOMOV

Inštruktor lyžovania: Ľudia často preceňujú svoje sily

Vlado Zboja zdolal Everest, na Kubínskej holi vedie školu lyžovania.


Už ste čítali?